Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
YAZICILAR

YAZICILAR BİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis.Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

KaraYolu

 Ulusal ve uluslararası taşımacılık sektöründe bir marka haline gelmiş olan Lider Logistics ; dünyanın önde gelen acenteleriyle yapılan anlaşmalar doğrultusunda, ithalat ve ihracatta sorunsuz, hızlı ve güvenli karayolu taşımacılığını gerçekleştirmektedir.

 

 

 

Gürcistan, Ermenistan ve Azerbaycan başta olmak üzere tüm Kafkas ülkelerine haftalık tarifeli seferlerle Karayolu Taşımacılığı hizmeti sunan Lider Logistics, dilerseniz komple / parsiyel yüklerinizi kapıdan kapıya da ulaştırmaktadır. 
Askılı konfeksiyon taşımacılığı da gerçekleştiren Lider Logistics; sahip olduğu teknoloji, müşteri iletişim ağı ve kendi depolarında sunduğu bar kodlama, kolileme, paketleme, kalite kontrol, asorti gibi hizmetlerle fark yaratır.

 

 

 

 

Bunlara ek olarak kendi tır filosunu sadece MEGA ve çift katlı dorseler ile kuran Lider Logistics; tüm servis modellerinde olduğu gibi Karayolu Taşımacılığında da müşterilerine rakiplerinden farklı çözümler üreterek kaliteli ve ekonomik hizmetleri bir arada sunmayı başarmıştır.

Temel amacın hassas zamanlama olduğu günümüzde, tır filosunun büyütülmesi kaçınılmaz bir durumda ve Lider Logistics’ın tır yatırımlarına hız vermesine sebep olmuştur.


Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.981133.1133
Euro35.899936.0438
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam14
Toplam Ziyaret32651