Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
YAZICILAR

YAZICILAR BİLİGİSAYAR

HOPA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO:114-115 Hopa / Artvin

Casper Bölge Bayisi ve Teknik Servisi Tel  :90 466 351 20 10 Faks:90 466 351 20 11

yazicilar@yazicilar.net

TSE Yetkisi Bulunan Teknik servis.Bölgemizde ,Yüksek miktarda ürünü bulunduran En eski ve Tek Bilgisayar firması.

İnternet Site Yapımı, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünleri,Sarf Malzemeleri

Gümrükleme

Lider Logistics, tedarik zincirinin kritik ve yüksek derecede uzmanlık gerektiren adımlarından biri olan “gümrükleme” hizmetini Lider Logistics kalitesi ile müşterilerine sunmaktadır.Ülkemizde gümrük uygulama ve mevzuatlarının sıkça güncellenmektedir. Diğer ülkelerle kıyaslandığında daha katı kurallara sahip olmakta ve bu nedenle de yüksek düzeyde uzmanlık gerektirmektedir.
Lider Logistics Gümrükleme, kanunlara uygunluk ve hız konusunda iddiasını tecrübeli ekibi ile birleştiriyor. Her müşterinin sektörüne, mevzuatına, operasyon el ihtiyaçlarına özelleştirilmiş çözümler üretiyor ve müşterisine ona ait bir gümrükleme departmanı kadar senkronize hale geliyor. Konusu ile ilgili her hususu müşterisinden önce düşünüp önererek, müşterisinin sadece kendi işine konsantre olmasını sağlıyor.
Güçlü finanssal yapısı ile tüm dış ticaret işlemlerinde gerektiğinde her türlü finanssal desteği de sağlayabilecek olan Lider Logistics Gümrük Müşavirliği ; Dış ticaret işlemleri ile ilgili olarak gerekli tüm izin ve belgelerin alınmasından ,Dahilde İşleme İzin Belgesi ,Yatırım Teşvik Belgelerinin çıkartılması ve her türlü gümrükleme hizmetinin anında verilmesine ,ithalatta döviz kapamalarının yapılmasına kadar geniş bir yelpazeye yayılan hizmetleriyle her zaman yanınızdadır

Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.981133.1133
Euro35.899936.0438
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret32650